Skawina, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Kredytowy

Sułkowice

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma Finansowa poszukuje pracowników na stanowisko: Doradca kredytowy
Miejsce pracy: Małopolska

Zakres obowiązków:
- Aktywna sprzedaż produktów kredytowych
- Realizacja planów sprzedaży
- Profesjonalna obsługa Klienta

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie
- Niekaralność
- Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
- Łatwość nawiązywania kontaktów

Aplikacje prosimy przesyłać na adres biuro@jtfinanse.com.pl/

Prosimy o zawarcie w ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Ustawa z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych &#8211; Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Sobota, 29 Styczen, 2011  10:36

Identyfikator: 269898

Wyświetleń: 2826